Ciekawe linki polskiego internetu

Ciekawelinki.szybkie-chwilowki.net | Jak dodać ?

Ciekawy linki polskiego internetu - tutaj także ty możesz dodać swoją stronę lub serwis internetowy i cieszyć się darmową reklamą w naszym katalogu. Aby łatwiej było wyszukać to co cię interesuje podzieliśmy nasz serwis na wiele kategorii i podkategorii.

Jak dodać stronę do naszego katalogu ?

Możesz w prosty i szybki sposób dodać swoją stronę internetową:

1. ZnajdŸ odpowiednią kategorię i podkategorię dla swojej strony kulinarnej.

2. Po wejściu w podkategorię kliknij w prawym górnym rogu link Dodaj stronę

3. Następnie podaj adres swojej strony oraz Twój email na który przyjdzie informacja czy strona została dodana.

4. Kliknij przycisk dalej.

5. Teraz podaj podstawowe informacje na temat twojej strony takie jak: tytuł, opis, czy słowa kluczowe, przeczytaj regulamin i kliknij dodaj stronę

6. Gdy strona zostanie dodana do katalogu otrzymasz maila z informacją

Przejrzałeś już wszystkie ciekawe linki dodane przez naszych użytkowników ? Zobaczyłeś wszystkie serwisy, portale i blogi ? Pewnie było to łatwe ponieważ nasz darmowy katalog stron podzielony jest tak abyś mógł jak najszybciej wyszukać interesujące cię strony - wiele kategorii które zostały dodatkowo podzielone na podkategorie - wszystko uporządkowane aby ułatwić tobie życie. Pamiętaj, że możesz także dodać własną stronę lub bloga i promować go całkowicie za darmo na łamach naszego katalogi. To bardzo proste - wystarczy wybrać idpowiednią kategorię oraz podkategorię a następnie kliknąć dodaj stronę w wybranym miejscu i wypełnić formularz. Reklamy w naszym katalogu jest całkowicie darmowa.